Pomagamy naszym klientom realizować cele dostarczając skuteczne rozwiązania

Pakiet ProAkademia to kompleksowy system informatyczny zajmujący się administracyjną obsługą uczelni wyższych. 16 letnia praca nad oprogramowaniem przeznaczonym dla uczelni wyższych zaowocowała ponad 70 wdrożeniami na terenie całego kraju.

Więcej →

TM Project to nowoczesny system informatyczny kompleksowo wspierający zarządzanie projektami. Poprzez szeroką gamę funkcjonalności daje pełną kontrolę nad wykonywanymi zadaniami. Pozwala w precyzyjny sposób kontrolować cały harmonogram zdarzeń, umożliwiając zapanowanie nad terminowością projektu.

Więcej →

Stworzony przez nas system usprawni w Państwa firmie proces przyjmowania, realizowania i rozliczania przyjętych zleceń. Pakiet składa się z dwóch modułów zapewniających szybką i łatwą obsługę zleceń

Więcej →

AKTUALNOŚCI

(więcej)
Zaproszenie na konferencje "IT w Uczelniach" oraz "IT w Produkcji"
17-03-2017
Zaproszenie na konferencje  25 kwietnia 2017r. w Warszawie odbędzie się konferencja IT w Uczelniach GigaCon,  której celem będzie przedstawienie najnowszych trendów w ..
Aktualizacja oprogramowania dla Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku
07-03-2017
Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna z nową wersją ProAkademii. Rozpoczęliśmy prace nad aktualizacją systemu do najnowszej wersji dla Uczelni z Białegostoku.Mamy nadzieje, ze ..
Nawiązanie współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy
24-02-2017
Nawiązaliśmy współpracę z Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. Uczelnia mając na uwadze chęć usprawnienia procesu planowania zdecydowała się na wdrożenie systemu ProA ..

Pracuj z nami!!

Ukończyłeś/Ukończyłaś studia techniczne -informatyczne lub pokrewne? Dołącz do Naszego Zespołu. Sprawdź kogo teraz szukamy....

Nasze integracje:

  • logokrem.gif
  • moodle.jpg
  • plagiat-pl-logo.jpg
  • polon1.jpg
  • simple.jpg
  • symfonia.jpg

ZnaczekColor

eserwis.com
Do Góry